YHTEYSTIEDOT

Ajanvaraus ja neuvonta

ma–to … klo 8.00–15.30
pe … klo 8.00–14.00

p. 044 745 2250
info.ajanvaraus@kalevalantt.fi

Riitta Malinen

Palvelupäällikkö

p. 040 849 1877
riitta.malinen@kalevalantt.fi

Riikka Huotari

Työterveyshoitaja

riikka.huotari@kalevalantt.fi

Anna-Leena Kemppainen

Työterveyshoitaja

anna-leena.kemppainen@kalevalantt.fi

Piia Kemppainen

Työterveyshoitaja piia.kemppainen@kalevalantt.fi

Marjo-Riikka Mäkäläinen

Työfysioterapeutti

m-r.makalainen@kalevalantt.fi

Lüüli Seer

Työterveyslääkäri

Jekaterina Miloserdova

Työterveyslääkäri

Airi Mäkinen

Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri

Katja Erkkilä

Yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri

Tuula Korpela

Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri, etävastaanottopalvelut

Merja Raassina

Työpsykologi

Jussi Komulainen

Toimitusjohtaja

p. 040 849 1406
jussi.komulainen@kalevalankk.fi

Tuula Pikkarainen

Talouspäällikkö

p. 044 749 1001
tuula.pikkarainen@kalevalantt.fi

Ulla Kettunen

Toimistosihteeri

p. 044 491 6979
ulla.kettunen@kalevalantt.fi

Ota yhteyttä tai jätä yhteystietosi