YHTEYSTIEDOT

Ajanvaraus

arkisin 8-15.30

p. 044 745 2250
info.ajanvaraus@kalevalantt.fi

Riitta Malinen

Vastaava hoitaja

p. 040 849 1877
riitta.malinen@kalevalantt.fi

Riikka Huotari

Työterveyshoitaja

riikka.huotari@kalevalantt.fi

Anna-Leena Kemppainen

Työterveyshoitaja

anna-leena.kemppainen@kalevalantt.fi

Marjo-Riikka Mäkäläinen

Työfysioterapeutti

m-r.makalainen@kalevalantt.fi

Lüüli Seer

Työterveyslääkäri

Jekaterina Miloserdova

Työterveyslääkäri

Airi Mäkinen

Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri

Katja Erkkilä

Yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri

Tuula Korpela

Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri, etävastaanottopalvelut

Merja Raassina

Työpsykologi

Jussi Komulainen

Toimitusjohtaja

p. 040 849 1406
jussi.komulainen@kalevalankk.fi

Tuula Pikkarainen

Talouspäällikkö

p. 044 749 1001
tuula.pikkarainen@kalevalantt.fi

Jenni Haverinen

Toimistosihteeri
p. 044 491 6979

jenni.haverinen@kalevalantt.fi

Ota yhteyttä tai jätä yhteystietosi

AJANVARAUS ARKISIN KLO 8.00 – 15.30

Me pidämme sinusta huolta kokonaisvaltaisesti. Tarjontamme on kattava ja se sisältää niin henkisen kuin fyysisen hyvinvoinnin palvelut, aina lääkärin vastaanotosta psykologin tapaamisiin. Lääkäriasemamme on erikoistunut työterveyteen, mutta tarjoamme myös muita terveyden ja hyvinvoinnin palveluita ammattitaidolla ja osaamisella.

VARAA AIKA